Czech zakopał w kontenerze luksusowe auto i milion koron – każdy może go odkryć!

3
Kontener z luksusowym autem i milionem koron zakopany gdzieś w Czechach fot. screen YT Kazma Kazmitch

W dość ekscentryczny sposób młody Czech Kamil Bartošek ps. 'Kazma’ rozstaje się z swoim samochodem, po utracie prawa jazdy. Zakopał go w kontenerze na terenie kraju, a do bagażnika włożył milion koron – odkryć może go każdy!

35-latek nazywający siebie Kazma Kazmitch jest jednym z najpopularniejszych Youtuberów w Czechach – opublikował na swoim kanale poniższy filmik. Mówi w nim że stracił swoje prawo jazdy za punkty i nie chce aby jego samochód się marnował stojąc nieużywany. Zakopał go więc gdzieś na terenie kraju w kontenerze transportowym i do bagażnika dołożył milion koron.

„Kiedy się zacznie, będzie to polowanie, jakiego nasz kraj nigdy wcześniej nie doświadczył. Każdy naprawdę ma szansę to znaleźć. Może jest zakopany wokół ciebie, może masz to tuż za swoim domem. Może chodzisz po tym miejscu codziennie i nawet o tym nie wiesz. Wyślę pomoc każdemu, kto jest zainteresowany. Wtedy wszystko, co musisz zrobić, to być najszybszym i wszystko jest twoje.”– powiedział Kazma swoim fanom w tym filmie

Auto i pieniądze otrzyma ten kto pierwszy odkryje miejsce gdzie kontener został zakopany. Dodatkowo osoby wysyłające swój email w sms pod specjalny numer – za 13 dni otrzymają więcej szczegółów na temat lokalizacji ukrycia. Czy do tego czasu ktoś już go odkryje? Ciekawe też czy poszukiwacze z wykrywaczami głębinowymi włączą się do zabawy.

Może by tak rzucić wszystko i pojechać do Czech? 😉

Najlepsze i najtańsze wykrywacze metalu na początek jak i dla profesjonalisty! Szukacie wykrywacza dla siebie? – koniecznie zapoznajcie się z ofertą naszego sklepu! ..i napiszcie do nas po rabat!

Pewne wykrywacze z najwyższej półki dla początkujących i zaawansowanych… do tego sprzęt do kopaniakoszulkiKUBKImonety i wiele innych – zapraszamy!

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.