Ogromny skarb z epoki brązu odkryty w Czechach!

9

Ogromny i oszałamiający skarb z epoki brązu; naszyjniki, naramienniki, bransolety, siekierki, sierpy, groty z włóczni, można by tak długo wymieniać. Jego wielkość, różnorodność i przepych jest przytłaczająca. Ten depozyt został odkryty przed 5 laty przez eksploratorów na terenie Czech.

Znalazcy jak sami twierdzą poszukiwali tylko „kluczy” a na skarb trafili przypadkiem… znane są nam podobne historie z naszego podwórka więc wszyscy myślę rozumiemy jak często takie „przypadki” zwykły po ludziach chodzić.

Ostatecznie skarb 'in situ’ wyeksplorowali archeolodzy a zabytki miały przejść konserwację w Brnie i zostać wystawione dla zwiedzających, na co trzeba jeszcze niestety poczekać.

Najlepsze i najtańsze wykrywacze metalu na początek jak i dla profesjonalisty!

Pewne wykrywacze z najwyższej półki dla początkujących i zaawansowanych… do tego sprzęt do kopaniakoszulkiKUBKImonety i wiele innych – zapraszamy!

9 KOMENTARZE

  1. U nas jak znajdziesz i zgłosisz to najpierw zjawiają się hieny nie wiadomo skąd mają cynk konserwator po ponad roku a nagrody może dyplom a może nie upomnij się bo i tak nie dla ciebie.Niestety wiem z autopsji.

  2. Tyś jest turbosłowianin i rasistowski antysemita od Rydzyka, który wierzy w hel w Smoleńsku i wypędzanie szatanów z czarownic (kobiet) przez egzorcystów oraz dodawanie krwi dzieci chrześcijańskich do macy przez … ? To tyś jest prawdziwym Polakiem i siłą intelektualną polski?
    Szacun.

  3. Zgadzam się. Ci co wykorzystują holo caust do wszystkiego łącznie z biznesem. I jeszcze coś do tego poniżej, ja nie mogę być antysem.bo z całą pewnością mój dziadek był ży… ale podobno są też dobrzy ży. Poprostu akurat największe zło Świata ma takie nazwiska ży… dziwne nie?

    • Spłycasz, bo semitami są też Arabowie. A ty ich kochasz? Są tacy cacy? Byłeś tam nie widziałeś, znasz ich mentalność.?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.