Ogromny skarb z epoki brązu odkryty w Czechach!

11

Ogromny i oszałamiający skarb z epoki brązu; naszyjniki, naramienniki, bransolety, siekierki, sierpy, groty z włóczni, można by tak długo wymieniać. Jego wielkość, różnorodność i przepych jest przytłaczająca. Ten depozyt został odkryty przed 5 laty przez eksploratorów na terenie Czech.

Znalazcy jak sami twierdzą poszukiwali tylko „kluczy” a na skarb trafili przypadkiem… znane są nam podobne historie z naszego podwórka więc wszyscy myślę rozumiemy jak często takie „przypadki” zwykły po ludziach chodzić.

Ostatecznie skarb ‚in situ’ wyeksplorowali archeolodzy a zabytki miały przejść konserwację w Brnie i zostać wystawione dla zwiedzających, na co trzeba jeszcze niestety poczekać.

Najlepsze i najtańsze wykrywacze metalu na początek jak i dla profesjonalisty!

Pewne wykrywacze z najwyższej półki dla początkujących i zaawansowanych… do tego sprzęt do kopaniakoszulkiKUBKImonety i wiele innych – zapraszamy!

11 KOMENTARZE

 1. U nas jak znajdziesz i zgłosisz to najpierw zjawiają się hieny nie wiadomo skąd mają cynk konserwator po ponad roku a nagrody może dyplom a może nie upomnij się bo i tak nie dla ciebie.Niestety wiem z autopsji.

 2. Dlaczego w Polsce nie wolno szukać dawnej Polskości , bo można natrafić na dziwne znaleziska które będą świadczyć przeciw bandytom których potomkowie dzisiaj jeszcze żyją i za panów się uważają a z czasem będą chcieli władać naszym krajem jak swoim. Przecież już wymyślili nazwę Polski i jej używają to – polin.

  • Tyś jest turbosłowianin i rasistowski antysemita od Rydzyka, który wierzy w hel w Smoleńsku i wypędzanie szatanów z czarownic (kobiet) przez egzorcystów oraz dodawanie krwi dzieci chrześcijańskich do macy przez … ? To tyś jest prawdziwym Polakiem i siłą intelektualną polski?
   Szacun.

  • Zgadzam się. Ci co wykorzystują holo caust do wszystkiego łącznie z biznesem. I jeszcze coś do tego poniżej, ja nie mogę być antysem.bo z całą pewnością mój dziadek był ży… ale podobno są też dobrzy ży. Poprostu akurat największe zło Świata ma takie nazwiska ży… dziwne nie?

  • Pierwszy raz,, polin ,, stał się popularny w kręgach czytających GW. Pełno komentarzy z takim pogardliwym określeniem Polaków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię