„Poszukiwacze historii” to program kanału Polsat Play, który od wielu lat gościł w Waszych telewizorach i na platformie streamingowej. Właśnie zmienili się jego prowadzący – wiemy już kto zastąpi starą ekipę!

Od grudnia było już wiadomo że będą zmiany w programie. Początkowo opuścił go Olaf Popkiewicz, w programie został sam Sebastian Witkowski, a na ich stronie FB ogłoszono mianowicie:

„Uwaga Archeolodzy i Poszukiwacze!
Szukamy współprowadzącego program „Poszukiwacze historii”. Jeśli chcesz wziąć udział w kultowym programie, prześlij zgłoszenie w formie krótkiego filmu o sobie i swojej pasji na adres: casting@t-f-p.pl Wybrane osoby zostaną zaproszone na zdjęcia próbne.”

Wczoraj natomiast odbyły się poszukiwania z nową ekipą prowadzących program i już wiemy kto to będzie! Zapytałem dziś o dalsze losy w Poszukiwaczach Historii Sebastiana, niestety przyznał że on też opuścił program. Wspólne przygody starej obsady zostały więc zakończone po prawie 5 latach.

Program ma więc dwóch całkowicie nowych prowadzących, którymi zostali; archeolog Radosław Herman oraz Marcin Leśniewski.

Od lewej Marcin Leśniewski i Radosław Herman fot. Stowarzyszenie Regionalna Grupa Historyczna Schondorf

Nie znamy terminu premiery pierwszego odcinka, który będzie wyemitowany z nową obsadą. Wiemy jednak że był on realizowany we wsi Węgry pod Kaliszem, gdzie wraz z stow. Denar i innymi ekipami poszukiwano lotniska polowego Luftwaffe.

Najlepsze i najtańsze wykrywacze metalu na początek jak i dla profesjonalisty!

Deus 2 sklep
Pewne wykrywacze z najwyższej półki dla początkujących i zaawansowanych… do tego sprzęt do kopaniakoszulkiKUBKImonety i wiele innych – zapraszamy!


18 KOMENTARZE

  1. Nie mam nic do Radka, bo to wspaniały fachowiec, ale program z Olafem, nie ważne kto był obok niego miał swój niesamowity klimat. Może przez ten jego upiorny śmiech jak coś odkopał. Zobaczę nowych bohaterów, ale raczej odpuszczam…., szkoda. Byłem z nimi od początku….

  2. A teraz wyobraźmy sobie „Sensacje XX w” z nowym prowadzącym Eugeniuszem Pierdzimąką . Czy byłoby to samo?

  3. To jest po prostu niesmaczne (delikatnie pisząc) Jeżeli Olaf miał pomysł na program, pokazywał swoją pasję, to jakim prawem ktoś przychodzi na gotowe i wciska się na chama kradnąc mu program!? przecież to jest chore. Niech nowi panowie wymyślą sobie własny program, a nie z parciem na szkło, z buciorami zajmują czyjeś miejsce. Zero honoru – ja takim ludziom nie ufam i nie chce mieć z nimi nic do czynienia

  4. Tylko Olaf i Buka. Reszta nie ma siły przebicia. Trzeba być nakręconym jak Olaf i zrzędą w dobrym tonie jak Seba. Nie będę oglądać nowych odcinków.

  5. Pan Olaf i Pan Sebastian nie do zastąpienia. Byli oryginalni i jedyni w swoim rodzaju, kochają to co robią. Ne wyobrażam sobie tego programu bez ich udziału. Oglądaliśmy całą rodziną i zachęcaliśmy znajomych. Wróćcie,
    nie pozwólcie zabrać sobie programu.

    • Poprzedni showmen może za to chwalić się jak podrzucał fanty ze złomów i od kopaczy w całym kraju……. uprawiając archeomordy i pseudo naukowe wywody!!!!! Należało by też wspomnieć o ogromnym dorobku zarzutów i podejrzanych handelków które się za nim ciągną…… przecież to własnie one były powodem wyrzucenia tego patola z programu. Szkoda mi tylko Buki……. został sam ze swoim honorem!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię