Zapowiadany od jakiegoś czasu na grupie i stronie FB konkurs właśnie nabrał realnego kształtu. Do wygrania wykrywacz metali, pinpointer, zestaw z magnesem neodymowym i 3 książki jako nagrody pocieszenia!

Wszystkie nagrody z okazji przekroczenia 65 tys. polubień na FanPage oraz 5 tys. subskrybentów na YT zostały ufundowane przez www.SKLEP.ZwiadowcaHistorii.pl, bez którego nie było by tej strony i są swojego rodzaju moim podziękowaniem dla Was za całe wsparcie!

Co trzeba będzie dokładnie zrobić? – Dowiecie się z najnowszego filmiku na moim kanale YouTube… gdzie blisko 7 lat temu powstał projekt Zwiadowca Historii.

Premiera 6 listopada o godzinie 18:00

Co ciekawego będzie można wygrać?

  • Oraz 3x książkę „Piłsudski. Portret przewrotny. Biografia” autorstwa Macieja Gablankowskiego z wydawnictwa ZNAK. Którą jeśli zamówicie przez ten link otrzymacie darmową wysyłkę i 32% rabatu.

LOSOWANIE I WYNIKI KONKURSU – DZIĘKUJE ZA ZABAWĘ!

LOSOWANIE I WYNIKI KONKURSU

Zgodnie z prawem publikuje więc:

REGULAMIN KONKURSU ZWIADOWCY HISTORII

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem Konkursu jest firma Zwiadowca Historii Bartłomiej Stój z siedzibą w Jaśle.

2. Konkurs będzie przeprowadzany jednorazowo, w czasie od 6 listopada 2020 roku do 27 listopada 2020 roku.

3. Wszelkie sprawy związane z konkursem proszę kierować na maila kontakt@zwiadowcahistorii.pl

4. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29 lipca 1992r. (Dz. U. 04.4.27 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w w/w Ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy.

§ 2 WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, będąca subskrybentem kanału „Zwiadowca Historii” w serwisie YouTube.com

2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących podpunktów: a) dodania stosownego komentarza pod filmem konkursowym (hasło komentarza w filmie konkursowym). b) spełnienie warunków z §3 p.9

§ 3 ZASADY KONKURSU I NAGRODY

1. Przedmiotem konkursu jest wywiązanie się z warunków przedstawionych przez Organizatora za pośrednictwem portalu YouTube.com

2. Nagrody otrzymają wylosowane na żywo osoby, po symbolicznej wpłacie 1 zł na konto organizatora.

3. Nagrodami w Konkursie są: wykrywacz Minelab Vanquish 340, pinpointer Minelab Pro-Find 20, zestaw; magnes neodymowy, skrzynia transportowa z liną 30m, 3x książka „Piłsudski” ufundowana przez wydawnictwo ZNAK.

4. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, postanowień jego Regulaminu i interpretacji rozstrzyga Organizator.

5. Zdobywca nagrody zostanie powiadomiony o wygranej wiadomością elektroniczną w przeciągu 1 (jednego) dnia od zakończenia Konkursu, wiadomość zostanie przesłana za pośrednictwem serwisu YouTube.com. Dodatkowo wygrane osoby zostaną ogłoszone w filmie z losowania.

6. Celem potwierdzenia woli przyjęcia nagrody, powiadomiony Zdobywca powinien odpowiedzieć pocztą elektroniczną na adres wskazany przez Organizatora w terminie 7 (siedmiu) dni od dnia wysłania powiadomienia, pod rygorem utraty prawa do nagrody.

7. Jeśli wygrana osoba do 1 tygodnia nie odpowie na próby kontaktu, na jej miejsce zostanie wylosowana kolejna osoba.

8. Osoby które wygrają konkurs mają tydzień czasu (od odebrania informacji o wygranej) na uiszczenie opłaty w wysokości 1 zł. Nagrody zostaną wysłane dopiero po zaksięgowaniu wpłaty.

9. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz firm współpracujących ze Zleceniodawcą w ramach niniejszego Konkursu. W Konkursie nie mogą również brać udziału członkowie najbliższych rodzin osób, o których mowa powyżej (tj. ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo).

§ 4 DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez wygranych w Konkursie prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru tel. kontaktowego (w celu umówienia terminu i miejsca dostarczenia nagrody).

2. Podane dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia niniejszego Konkursu oraz w związku z wydaniem nagród.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych oraz zmian specyfikacji nagrody. Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie www.zwiadowcahistorii.pl

Zachęcam serdecznie do wspierania sklepu dzięki któremu mogłem dla Was zorganizować ten konkurs!

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.