Cudowna stodoła została odkryta w Kalifornii, doszło do tego jakiś czas temu jednak to odkrycie do dziś zapiera mi dech w piesiach. Te perełki motoryzacji przeleżały zapomniane blisko 30 lat!

Wierzyć się nie chce ale ktoś znalazł… aż trzy Lamborghini! i to kultowy model Countach LP400 S, zakurzone i gnijące w jakiejś dziurawej szopie. Z linii montażowej zjechało tylko 237 egzemplarzy tego konkretnego modelu. Cena zadbanego egzemplarza to ok. 3 000 000 zł. Do tego jego brat Lamborghini Espada.

Idąc dalej, bardzo rzadkie Porsche 911 Speedster z końca lat 80-tych, posiadający 41 mil przebiegu na liczniku! Kolejny rzadki egzemplarz Ferrari 400. Po za tymi super motoskarbami na zdjęciach widać też sporo amerykańskich aut z lat 60-tych i 70-tych jak np. Ford Shelby GT500 z 1967 roku, który został złożony przez samego Carrolla Shelby’ego! Buick GSX, Dodge Charger z silnikiem HEMI czy Cadillac Series 62. W sumie w autach znalezionych w stodole, było aż 8 egzemplarzy o niezwykle niskim przebiegu.

Odkrycia tej stodoły czy jak inni ją nazywają „dziupli” dokonał Vince Hernandez, na co dzień zajmujący się klasykami motoryzacji w Stanach Zjednoczonych.

Pierwszy raz gdy przedstawiłem Wam to odkrycie na moim FB w 2016 roku wzbudziło ogromny zachwyt. Teraz jednak mieliście możliwość poznać wszystkie dostępne informacje na temat tego znaleziska, mam nadzieję że dla Was również jest wciąż magiczne jak i dla mnie.

Nigdy nie podano informacji do kogo należała ta kolekcja i czy w ogóle znaleziono jej właściciela.

Pochodzące z legalnego źródła SREBRNE MONETY jak i preparat do ich czyszczenia znajdziecie w naszym sklepie!

Pewne wykrywacze z najwyższej półki dla początkujących i zaawansowanych… do tego sprzęt do kopaniakoszulkiKUBKImonety i wiele innych – zapraszamy!

Najlepsze i najtańsze wykrywacze metalu na początek jak i dla profesjonalisty! Szukacie wykrywacza dla siebie? – koniecznie zapoznajcie się z ofertą naszego sklepu! ..i napiszcie do nas po rabat!

18 KOMENTARZE

  1. Wygląda to na dziuplę jakąś kradzionych auta, ale jak tu nie kochać ameryki że tam zawsze dziwne rzeczy się dzieję o jakich się nie śni w europie szczególnie Polsce.

  2. Proszę nauczyć się jak poprawnie zapisywać lata osiemdziesiąte, dziewięćdziesiąte, itd. Odpowiem, że na pewno nie tak, jak w artykule „60-tych”

  3. A może to legalizacja, czyli pranie nielegalnie pozyskanych samochodów, a opowieść o stodół to tylko bajeczka dla policji i urzędów rejestracyjnych.

  4. Fajne auta! Brawa dla stodoły, że tak długo je utrzymała i dla prawnego właściciela, że nie spieszył się ze sprawdzeniem, co jest w środku. Chciałbym Schelbiego z mojego rocznika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.