Lubelskie. Granaty z II WŚ na prywatnej posesji

Teodorówka - granaty znalezione na prywatnej posesji fot. policja.gov.pl

Wczoraj około godziny 13:00 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o sześciu granatach odnalezionych na prywatnej posesji w miejscowości Teodorówka (gm. Frampol). Na miejsce zostały skierowane służby, policja zabezpieczyła teren. Niebezpieczny przedmiot został natomiast podjęty przez patrol saperski z Niska.

Wczoraj około godziny 13:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o odnalezieniu sześciu granatów ręcznych na terenie prywatnej posesji w miejscowości Teodorówka. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze Nieetatowej Grupy Rozpoznania Minersko Pirotechnicznego biłgorajskiej komendy potwierdzili, że są to granaty ręczne z czasów II Wojny Światowej. Do odnalezienia niebezpiecznych wojennych pamiątek doszło podczas prac ziemnych z użyciem koparki.

Policjanci natychmiast zabezpieczyli miejsce przed dostępem osób postronnych. Granaty z czasów II Wojny Światowej zostały zabezpieczone przez patrol saperski z Niska.

Najlepsze i najtańsze wykrywacze metalu na początek jak i dla profesjonalisty! Szukacie wykrywacza dla siebie? – koniecznie zapoznajcie się z ofertą naszego sklepu! ..i napiszcie do nas po rabat!

Pewne wykrywacze z najwyższej półki dla początkujących i zaawansowanych… do tego sprzęt do kopaniakoszulkiKUBKImonety i wiele innych – zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.