Sprawdzamy wykrywacz Vanquish na specjalnym polu testowym!

0
Zwiadowca Historii Vanquish Testy Mocny Sygnal
Testujemy wykrywacz Minelab Vanquish 540 na polu testowym Marcina z kanału Mocny Sygnał!

Przetestowaliśmy wykrywacz Minelab Vanquish 540 na polu testowym Marcina z kanału Mocny Sygnał! Zrobiliśmy realny test zasięgu wykrywacza na drobne i większe obiekty kolorowe oraz „nail board” test. Do tego poszukaliśmy skarbu! Koniecznie sprawdźcie więc nowy film na moim kanale YouTube.

Pole testowe Marcina Bartnika to unikalne i wyjątkowe miejsce, pod względem możliwości przetestowania wszelkiego sprzętu do eksploracji. Zostało ono przygotowane ponad 5 lat temu, dzięki czemu robione tam testy są dużo bardziej rzetelne jak w przypadku gdy robimy takie próby w powietrzu lub sami coś chwilę wcześniej zakopiemy. Gleba w tym miejscu jest gliniasta i ciężka więc, dodatkowo nie czyni to łatwiej sprawdzanym tam detektorom.

W drodze na ostatni zlot pod Lublinem odwiedziłem to miejsce i miałem możliwość przetestowania tam sprzętu. Zabrałem ze sobą stosunkową nowość na rynku, a mianowicie wykrywacze serii Vanquish od Minelab. Jest to sprzęt w bardzo przystępnej cenie pracujący w technologii wieloczęstotliwościowej Multi-IQ, znanej dotąd jedynie w znacznie droższych wykrywaczach np. Equinox 600 i 800. Pozwala ona pracować detektorom w kilku częstotliwościach jednocześnie, znacznie zwiększając tym jego możliwości oraz stabilność.

Został on wykonany naprawdę solidnie (głównie z aluminium) i posiada pełną regulację długości poszczególnych elementów. Jest produkowany w 3 różnych wersjach (340, 440, 540) i zależnie od nich jego zestawy się od siebie różnią. Sami jednak sprawdźcie jak zachowywał się w terenie i na co stać wykrywacz z tej atrakcyjnej półki cenowej w tym 10-minutowym filmiku, który dla Was nakręciłem.

Dodam że niedawno postanowiłem wziąć się trochę za kanał YouTube od którego zaczął się cały projekt Zwiadowca Historii. Zacząłem od ogłoszenia konkursu w którym można wygrać wykrywacz i o którym więcej możecie przeczytać tutaj, a swoje rozstrzygnięcie będzie miał za 11 dni. Zakupiłem też na nowy sezon gimbala, lepszy mikrofon, kamerę i myślę znacznie poprawić jakość nagrań. Dodatkowo podjąłem współpracę z Mikołajem z grupy Weles, który wzniesie również poziom montażu tych produkcji na wyższy poziom. Mam kilka ciekawych tematów i pomysłów, więc mam nadzieję że Was nie będę nudził. Koniecznie więc subskrybujcie nas na YT i wyczekujcie kolejnych filmów.

Najlepsze i najtańsze wykrywacze metalu na początek jak i dla profesjonalisty!

Zapraszam serdecznie do udziału w fajnym konkursie z świetnymi nagrodami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.