Wykrywacze metali i ich działanie – bardzo merytoryczny wykład Arkadiusza Rutyny, konstruktora i producenta wykrywaczy metali RUTUS. Materiał naprawdę czyste złoto – nie tylko dla posiadaczy Rutusa, ale każdego wykrywacza metali. Pozwoli Wam lepiej zrozumieć Wasz sprzęt i wykorzystać jego prawdziwe możliwości!

Jak naprawdę są zbudowane i działają wszystkie wykrywacze metali z których obecnie korzystamy? Jak wykorzystać w pełni ich możliwości i zrozumieć zachowanie? Co wpływa na zakłócenia wykrywacza? Dlaczego prędkość przemiatania cewką ma kluczowe znaczenie? Co zrobić gdy pracujemy w mocno zaśmieconym terenie by bez koniecznego ściągania warstw gleby znaleźć pod nią np. depozyt? – Na te i dużo więcej pytań znajdziecie odpowiedź właśnie w tym materiale.

Przepraszam jednak za jakość nagrania – jest to zapis transmisji którą robiłem na żywo 12 sierpnia 2019 roku, na wykładzie Arkadiusza Rutyny, który odbył się z inicjatywy Stowarzyszenia Historyczno-Eksploracyjnego Księstwa Legnickiego w trakcie badań pola Bitwy Pod Legnicą z 1241 roku. Jak się później okazało materiał był czystym ZŁOTEM… to dlatego postanowiłem mimo to go dla Was opublikować. Miałem do wyboru wrzucić nagranie bez obrazu albo z taką jakością – wybrałem jednak wrzucić jak jest.

Najlepsze i najtańsze wykrywacze metalu na początek jak i dla profesjonalisty!

wykrywacze rutus alter argo ne
Pewne wykrywacze z najwyższej półki dla początkujących i zaawansowanych… do tego sprzęt do kopaniakoszulkiKUBKImonety i wiele innych – zapraszamy!


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.