Minęły już prawie 3 lata, odkąd założyłem blog w postaci strony www, wcześniej od 9 lat publikowałem głównie w mediach społecznościowych. Mam co prawda wiele zaległych tematów, jednak zauważyłem ostatnio że zbliżam się do okrągłego 1000 artykułów na tym portalu! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was fajny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Jak pewno wszyscy wiecie 6 grudnia są Mikołajki… jest też wielki finał odbywających się za pośrednictwem zaprzyjaźnionego kanału na YouTube Profesor Detektorysta, trwających już od 4 tygodni konkursów. Co będzie do wygrania? np. wykrywacz metali Quest X10 PRO, do tego ręczny wykrywacz Nokta Pointer, koszulka ZH i sporo gadżetów!

Jak wziąć udział w tej zabawie? Wszystkiego dowiecie się z posta Profesora na jego stronie FB (wklejony poniżej) lub z filmu, na jego kanale YT. Nie przegapcie tej okazji i zaglądajcie częściej na mojego bloga… pamiętajcie też by go wspierać bo istnieje tylko dzięki Wam – kupując coś na naszym sklepie lub klikając w reklamy przy artykułach. Pozdrawiam serdecznie i dzięki że jesteście ze mną!

Najlepsze i najtańsze wykrywacze metalu na początek jak i dla profesjonalisty!

Pewne wykrywacze z najwyższej półki dla początkujących i zaawansowanych… do tego sprzęt do kopaniakoszulkiKUBKImonety i wiele innych – zapraszamy!


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.