Niemiecka gra kłamliwie sugeruje że Polska rozpętała I Wojnę Światową…

0
Reklama gry Supremacy 1914 fot. screen z portalu Facebook

Nowa niemiecka gra online reklamuje się na facebook’u kłamliwym pytaniem „Dlaczego Polska rozpoczęła Pierwszą Wojnę Światową?”

Myślę wszyscy którzy widzieli tą reklamę nie dowierzali temu na co patrzą… gdy wyświetliło im się to pytanie. Jak się okazuje, była to reklama nowej niemieckiej gry online w przeglądarce „Supremacy 1914”.

Producentem tej gry jest firma ‚Bytro Labs GMbH’, a jej właścicielami jest dwóch mężczyzn Tobias Kringe and Christopher Lörken. Nie wiadomo w jaki sposób producenci tej gry wpadli na pomysł by reklamować swój nowy produkt sugerując wszystkim że to nasz kraj rozpętał I Wojnę Światową… Przecież znikliśmy z mapy Europy na 123 lata. Więc w jaki sposób mieli byśmy rozpętać Wojnę Światową?

Nie wiem czy jest to dalsza próba manipulacji historycznych i zakłamywania przeszłości czy tani sposób na promocję… z pewnością ma on odwrotny skutek. Jeśli chcecie to producentów tego przekłamania możecie zapytać osobiście o to tutaj.

O sprawie jaki pierwszy poinformował portal briefz.pl

Interesuje Was historia Słowian lub Wikingów? Koniecznie sprawdźcie ofertę książek w naszym sklepie!

Pewne wykrywacze z najwyższej półki dla początkujących i zaawansowanych… do tego sprzęt do kopaniakoszulkiKUBKImonety i wiele innych – zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię