Niewiarygodne odkrycie na terenie Wilczego Szańca! Poszukiwacze z Fundacji Latebra pracujący na terenie byłej niemieckiej kwatery głównej dokonali szokującego odkrycia. To co znaleźli pod podłogą domu Marszałka Rzeszy Hermana Göringa sprawia że ten artykuł jest tylko dla osób dojrzałych.

Wilczy Szaniec to kwatera główna Adolfa Hitlera i Naczelnego Dowództwa Sił Zbrojnych w latach 1941–1944. Obiekt znajduje się w lesie gierłoskim, na wschód od leżącej na skraju lasu wsi Gierłoż i 8 km na wschód od Kętrzyna. Kwatera została wybudowana, aby Hitler mógł bezpiecznie z niej dowodzić wojskami podbijającymi ZSRR. Swój schron oraz kwaterę posiadał tam również Herman Göring, to właśnie pod podłogą należącego do Marszałka III Rzeszy dokonano szokującego odkrycia.

Eksploratorzy z Fundacji Latebra wraz z Relikte der Geschichte i Jens Lausitz Sucher Hfalek podczas rutynowych działań realizowanych od kilku lat, które polegają na pracy przy tak naprawdę sprzątaniu terenu w formie wolontariatu natrafili na kilka ludzkich szczątków. Były wśród nich również szkielety dzieci(niemowlę i dziecko 10-12 lat). W sumie odkryto 5 osób, aby tego było mało… to wszystkie ofiary były nagie oraz pozbawione dłoni oraz stóp.

Dużo więcej na ten temat i innych zagadkowych wątków dowiecie się z filmu Piotrka członka Fundacji Latebra, którego kanał YT gorąco polecamy:

Najlepsze i najtańsze wykrywacze metalu na początek jak i dla profesjonalisty!

Pewne wykrywacze z najwyższej półki dla początkujących i zaawansowanych… do tego sprzęt do kopaniakoszulkimonety i wiele innych – zapraszamy!

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.