Wyłowili z rzeki magnesem pistolet z tłumikiem. Nie uwierzycie co z nim zrobili…

0

Dwóch Rosjan pochwaliło się w swoim filmiku na YouTube jak wyławia przy pomocy magnesu neodymowego pistolet z tłumikiem. Nie było by w tym może nic dziwnego… jednak to co zrobili z nim później lekko już szokuje.

W ten sposób wiele osób ostatnio próbuje swojego szczęścia łowiąc w różnych akwenach wodnych. Trudno tak złowić coś cennego gdyż jak wiadomo magnes nie przyciąga żadnych metali kolorowych, a jedynie żelazo i jego stopy. Na ogół więc kończy się na sprzątaniu śmieci wyrzuconych przez innych ludzi.

Rosja to jednak stan umysłu. Wyłowili z rzeki foliowy worek a w nim pistolet – prawdopodobnie CZ 83 kal. 9mm. Zamiast go zabezpieczyć i wezwać odpowiednie służby, bo jest 99% prawdopodobieństwo że został użyty w przestępstwie. Zawinęli go na koniec z powrotem w worek i wrzucili do wody. Swoim wyczynem pochwalili się w internecie…

Filmik na którym Rosjanie wyławiają z rzeki i wyrzucają następnie do niej pistolet z tłumikiem – akcja od 24:00 minuty.

Podobne zdarzenie niedawno opisywałem już na swoim blogu, miało jednak miejsce w Niemczech a jego bohaterem był nasz rodak. Zachował się on jednak całkiem odmiennie do tych dwóch „poławiaczy” z Rosji – swoje znalezisko zgłosił policji.

Wracając do samego magnesu, posiadają one sporą siłę udźwigu. Można kupić takie o uciągu 180 kg ale i 1100 kg. Nie jest to więc już zabawka a poważny sprzęt przy którym należy zachować sporą ostrożność, gdyż łatwo nim chociażby przyciąć sobie palce.

Identyczne magnesy o udźwigu od 180 do aż 1100 kg znajdziecie na naszym sklepie, do którego Was serdecznie zapraszam! Magnesy posiadają dwa uchwyty – górny i boczny, jeden wykorzystuje się łowiąc np. w studniach lub z mostu a drugi z brzegu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.