Kolejny przykład że jest jeszcze wiele tajemniczych stodół, szop, czy garaży gdzie kryją się cuda… produkowana od 1936 roku na terenie Czechosłowacji super rzadka Tatra T87.

Powstało tylko 3100 egzemplarzy tego niezwykłego auta, które jak na swoje czasy i Czechów przystało wygląda futurystycznie… wręcz dziwacznie i jednocześnie pięknie.

Samochód był wyposażony w zamontowany z tyłu silnik V8 o pojemności 2,9L, który był chłodzonym powietrzem. Wytwarzał on moc 85 koni mechanicznych i pozwalał osiągnąć prawie 160 km/h. Dzięki aerodynamicznemu kształtowi Tatra 87 zużywała zaledwie 12,5 litra na 100 km. Przykładowo inne samochody z tamtych czasów o podobnej pojemności zużywały średnio 20 litrów na 100 km. Odkrycia tego rzadkiego pojazdu dokonano na terenie USA.

Koszt w pełni odrestaurowanego egzemplarza Tatra 87 jak ten powyżej zaczynają się od 6 cyfr. Ostatni egzemplarz sprzedano 9 lat temu za 125,000 dolarów.

Pochodzące z legalnego źródła SREBRNE MONETY jak i preparat do ich czyszczenia znajdziecie w naszym sklepie!

Pewne wykrywacze z najwyższej półki dla początkujących i zaawansowanych… do tego sprzęt do kopaniakoszulkiKUBKImonety i wiele innych – zapraszamy!

Najlepsze i najtańsze wykrywacze metalu na początek jak i dla profesjonalisty! Szukacie wykrywacza dla siebie? – koniecznie zapoznajcie się z ofertą naszego sklepu! ..i napiszcie do nas po rabat!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.