Niewybuch znaleziony przy placu zabaw w parku Żeromskiego w Warszawie!

0
Niewybuch znaleziony przy placu zabaw w parku im. Stefana Żeromskiego w Warszawie

Zostaliśmy poinformowani przez jednego z naszych czytelników że kilka godzin temu przy placu zabaw na warszawskim Żoliborzu w parku im. Stefana Żeromskiego znalazł niewybuch!

Tomasz który odkrył to niebezpieczne znalezisko zachował trzeźwy umysł i wezwał na miejsce odpowiednie służby, po 30 minutach zjawiła się Policja i Żandarmeria które zabezpieczyły teren. Nie jest wiadome w jaki sposób niewybuch trafił do parku, jednak nie wygląda jak by długo tam leżał. Bez skali trudno stwierdzić na 100%, jednak wygląda to na pocisk 76,2 mm pak 36(r) produkcji niemieckiej do ruskich zdobycznych armat.

Uczulajcie swoje dzieci i sami zawsze podchodźcie z rozsądkiem do takich znalezisk. Jeden telefon nic nie kosztuje a względem bezpieczeństwa dużo zmienia. W przypadku gdy natraficie na pozostałości z ostatnich wojen nie bójcie się zadzwonić na telefon alarmowy i wezwać odpowiednie służby, przyjadą zabezpieczą i wezwą saperów.

Pochodzące z legalnego źródła SREBRNE MONETY jak i preparat do ich czyszczenia znajdziecie w naszym sklepie!

Pewne wykrywacze z najwyższej półki dla początkujących i zaawansowanych… do tego sprzęt do kopaniakoszulkiKUBKImonety i wiele innych – zapraszamy!

Najlepsze i najtańsze wykrywacze metalu na początek jak i dla profesjonalisty! Szukacie wykrywacza dla siebie? – koniecznie zapoznajcie się z ofertą naszego sklepu! ..i napiszcie do nas po rabat!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię