Niewybuch znaleziony przy placu zabaw w parku Żeromskiego w Warszawie!

0
Niewybuch znaleziony przy placu zabaw w parku im. Stefana Żeromskiego w Warszawie

Zostaliśmy poinformowani przez jednego z naszych czytelników że kilka godzin temu przy placu zabaw na warszawskim Żoliborzu w parku im. Stefana Żeromskiego znalazł niewybuch!

Tomasz który odkrył to niebezpieczne znalezisko zachował trzeźwy umysł i wezwał na miejsce odpowiednie służby, po 30 minutach zjawiła się Policja i Żandarmeria które zabezpieczyły teren. Nie jest wiadome w jaki sposób niewybuch trafił do parku, jednak nie wygląda jak by długo tam leżał. Bez skali trudno stwierdzić na 100%, jednak wygląda to na pocisk 76,2 mm pak 36(r) produkcji niemieckiej do ruskich zdobycznych armat.

Uczulajcie swoje dzieci i sami zawsze podchodźcie z rozsądkiem do takich znalezisk. Jeden telefon nic nie kosztuje a względem bezpieczeństwa dużo zmienia. W przypadku gdy natraficie na pozostałości z ostatnich wojen nie bójcie się zadzwonić na telefon alarmowy i wezwać odpowiednie służby, przyjadą zabezpieczą i wezwą saperów.

Pochodzące z legalnego źródła SREBRNE MONETY jak i preparat do ich czyszczenia znajdziecie w naszym sklepie!

Pewne wykrywacze z najwyższej półki dla początkujących i zaawansowanych… do tego sprzęt do kopaniakoszulkiKUBKImonety i wiele innych – zapraszamy!

Najlepsze i najtańsze wykrywacze metalu na początek jak i dla profesjonalisty! Szukacie wykrywacza dla siebie? – koniecznie zapoznajcie się z ofertą naszego sklepu! ..i napiszcie do nas po rabat!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.