Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i potrzebie, otworzyłem sklep stacjonarny Zwiadowca Historii w Krakowie! Pierwszy prawdziwy sklep z wykrywaczami metali, magnesami neodymowymi, akcesoriami do eksploracji jak i bushcraftu oraz nie tylko!

Trochę to trwało ale po istniejącym już prawie 2 lata internetowym sklepie dla ludzi z pasją, przyszła pora na coś bardziej namacalnego – sklep stacjonarny! Na jego siedzibę został wybrany Kraków, który zawsze był mi bliski. W sumie 3 miesiące trwało przygotowanie lokalu do otwarcia, głównie dlatego że większość rzeczy robiłem o własnych siłach przy pomocy znajomych – czyli jak zawsze „powoli ale we własnym tempie”.

Sklep choć skromny daje już Wam spory wybór wykrywaczy metali, magnesów neodymowych, akcesoriów do poszukiwań jak i terenowych wypraw czy szeroko pojętego bushcraftu i survivalu. Na ten moment posiadamy spory wybór detektorów na początek i dla profesjonalistów, cewek, pinpointerów, pokrowców, saszetek, gadżetów, środków do konserwacji znalezisk jak i ich czyszczenia. Znajdziecie tam przedmioty kolekcjonerskie, jak monety, książki, rękodzieło – w tym wyroby od kowala, noże, biżuterię czy ceramikę. Znajdziecie tam takie marki jak; Rutus, XP, Mars MD, Nokta Makro, Quest, Garrett czy Minelab.

Na miejscu możecie liczyć na pełne wsparcie i doradztwo, tak w wyborze wykrywacza na początek, jak i dla zaawansowanych poszukiwaczy, sprzętu do lasu jak i nie tylko – wszystko w oparciu o moje osobiste doświadczenie. Wszystko dlatego że za ladą nie spotkacie nikogo innego jak właśnie mnie, z chęcią odpowiem na Wasze pytania i pomogę w podjęciu wyborów zakupowych. Zapraszam więc serdecznie na krakowskie Podgórze i ulicę Romana Kiełkowskiego 21 (podjazd od ul. Wałowa 2). Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00-17:00 oraz w sobotę od 10:00-13:00. Oczywiście cały czas możecie również zamawiać online pod adresem sklep.zwiadowcahistorii.pl/pl/ jak i otrzymać wsparcie pod numerem 690-685-688 – przypominam, że przy zakupie powyżej 500 zł wysyłka jest darmowa, a do tej kwoty za paczkomat (niezależnie od wielkości skrytki) zapłacicie jedynie 9,90 zł.

Asortyment w sklepie jest cały czas powiększany, a jego oferta będzie się rosła zgodnie z Waszymi wymaganiami.

Jeżeli miałeś/aś już okazję zrobić zakupy w moim sklepie, podziel się opinią. Wystarczy, że klikniesz ten link -> Wystaw opinię!

Zapraszam też na krótki filmik gdzie zapowiadam i otwieram sklep jak i w skrócie prezentuje jego zaopatrzenie. Do zobaczenia na miejscu!

Mapka z lokalizacją sklepu:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.