W ogródku na warszawskich Bielanach… pies wykopał pistolet!

Zdjęcie pistoletu przykładowe. Jest to Pistolet gazowy Walther PPK kaliber 8mm znaleziony 3 lata temu na terenie Czech. fot. "Detektor kovů-Lovci Pokladů" Na drugim zdjęciu pies bohater całej sytuacji - owczarek berneński "Crazy" fot. policja.waw.pl

O bardzo nietypowym zdarzeniu poinformowała pewna właścicielka psa rasy owczarek berneński dyżurnego komendy w warszawskich Bielanach. Pies miał w przydomowym ogródku odkopać przedmiot przypominający broń. Policja zabezpieczyła to niecodzienne znalezisko, zostało ono przekazane do badań.

Do sytuacji doszło kilka dni temu kiedy do dyżurnego Komendy na Bielanach zatelefonowała mieszkanka dzielnicy i zaalarmowała o nietypowym znalezisku na swojej posesji. Jej pies rasy owczarek berneński miał odkopać przedmiot przypominający broń.

Bohater całej sytuacji owczarek berneński „Crazy” fot. policja.waw.pl

„Crazy” ponieważ tak wabi się czworonogi odkrywca, swoje odkrycie można powiedzieć nie dokonał przypadkowo… od dłuższego czasu obwąchiwał jedno miejsce w przydomowym ogródku, aż w końcu zaczął kopać. Właścicielka oczywiście była początkowo zła na swojego pupila za zniszczenie kwiatów i trawnika, jednak jak tylko zobaczyła co znajdowało się w dole natychmiast powiadomiła o całej sytuacji Policję.

Na miejscu bardzo szybko zjawili się mundurowi, którzy zabezpieczyli od kobiety wykopany „eksponat”. Znaleziskiem okazał się kilkudziesięcioletni pistolet gazowy, który został przekazany do badań.

Zdjęcie owczarka z archiwum prywatnego właścicielki.
Zdjęcie pistoletu pochodzi z grupy Detektor kovů-Lovci Pokladů.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.