Płock. Złamał zakaz – szukał wykrywaczem w piaskownicy „skarbów”

2
Służby w Płocku patrolują ulicę sprawdzając przestrzegania zakazu fot. Straż Miejska w Płocku

Mimo wprowadzonych zakazów i obostrzeń służby w Płocku zatrzymały mężczyznę który ewidentnie je łamał. Myślę, że funkcjonariusze mieli poważny problem ze zrozumieniem jego tłumaczeń – szukał w osiedlowej piaskownicy wykrywaczem.

Jak informuje na swojej stronie Straż Miejska w Płocku obecnie priorytetem są działania związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się epidemii koronowirusa. Funkcjonariusze sprawdzają m.in. czy mieszkańcy stosują się do wprowadzonych kolejnych obostrzenia kontrolując m.in. zamknięte strefy np. parki, skwery place zabaw, miejskie siłownie oraz miejsca, gdzie możne gromadzić się młodzież.

Dla innego płocczanina ważnym powodem wyjścia z domu pomimo wprowadzonych zakazów, było  szukanie skarbów na zamkniętym placu zabaw. W środę tj. 1 kwietnia  około południa patrol kontrolujący na terenie miasta plac zabaw zauważył na osiedlu Podolszyce Południe mężczyznę. Jak, się potem okazało, był to 35-latek który pomimo iż na ogrodzeniu wisiały informacje, że plac jest nieczynny postanowił wykrywaczem do metalu „szukać w piasku skarbów”. Zgodnie z procedurą strażnicy z zaistniałej sytuacji sporządzili notatkę służbową, która ma zostać przekazana do Policji.

To nie jest „Prima Aprilis”.

Najlepsze i najtańsze wykrywacze metalu na początek jak i dla profesjonalisty! Szukacie wykrywacza dla siebie? – koniecznie zapoznajcie się z ofertą naszego sklepu! ..i napiszcie do nas po rabat!

Pewne wykrywacze z najwyższej półki dla początkujących i zaawansowanych… do tego sprzęt do kopaniakoszulkiKUBKImonety i wiele innych – zapraszamy!

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.