Sprzątają dzikie śmietniki – taki #challenge to nam się podoba!

1
Wyzwanie polegające na sprzątnięciu dzikiego śmietniska

W sieci było już dziesiątki różnych „łańcuszków” typu. #challenge i #wyzwanie np. #10yearchallenge – gdzie ludzie pokazywali jak zmienili się przez 10 lat, #icebucketchellenge – gdzie wylewali sobie na głowę wiadro lodowatej wody, #30DniBezSłodyczy itp. Teraz natomiast dla odmiany powstał super pożyteczny challenge, który serdecznie polecamy!

Wrzucane pod hasztagami #ChallengeForChange i #WeDontDeserveThisPlanet wyzwanie polega na zrobieniu zdjęcia jakiegoś zanieczyszczonego miejsca, posprzątania go i zrobienia zdjęcia z efektem po wykonaniu swojej pracy. Pomysł zrodził się na stronie We Don’t Deserve This Planet i nabrał już własnego życia.

Jeden z ludzi którzy podjęli się nowego challenge

W internecie krąży już wiele zdjęć osób, które zdecydowały się podjąć to pożyteczne wyzwanie. Z pewnością jest u nas w kraju wiele miejsc które wymagały by takich czynności, a beneficjentem tego wszystkiego była by planeta i my wszyscy! Mamy nadzieje więc że u nas w kraju również wkrótce zyska popularność i media społecznościowe zapełnią się zdjęciami takich pozytywnych inicjatyw – proponujemy tag #wyzwaniesprzatanie

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.