„Wojenne artefakty” to mój drugi opublikowany film z wypraw pochodzący z wspominanej zaginionej karty pamięci, który po ponad 6-latach trafia do Was. Natomiast pierwszy odcinek pt. „Znalazłem mega fanta” miał premierę kilka tygodni temu.

Dla tych którzy nie są zorientowani – kilka miesięcy temu w trakcie pandemicznych porządków znalazłem zaginioną kartę pamięci, z wieloma ciekawymi nagraniami z przeszłości. W sumie odkryłem blisko 1,5T nieopublikowanych materiałów, którymi będę się z Wami teraz dzielił.

W najnowszym filmie nie tylko zobaczycie kilka drobnych przedmiotów z wielką historią, która się za nimi kryje. Dowiecie się jak działał system szrapnela i zaznacie trochę dzikiej natury. Zapraszam serdecznie na krótki ale treściwy, najnowszy film z serii Archiwum „Z”.

Jak się Wam spodoba nie zapomnijcie pod filmem zostawić komentarz, łapkę i oczywiście subskrybujcie nasz kanał jeśli tego jeszcze nie robicie – wkrótce kolejny odcinek z tej serii!

Jeśli jesteście ciekawi jak zdobyć pozwolenie na legalne poszukiwania w naszym kraju to zapraszam Was na mój film w serwisie YouTube gdzie omawiam ten temat. Jeśli jesteście zainteresowani jak wyglądają takie poszukiwania z wykrywaczem to również zapraszam was serdecznie na kanał YouTube ‚Zwiadowca Historii’.

Najlepsze i najtańsze wykrywacze metalu na początek jak i dla profesjonalisty!

Pewne wykrywacze z najwyższej półki dla początkujących i zaawansowanych… do tego sprzęt do kopaniakoszulkiKUBKImonety i wiele innych – zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.