Wywiad w Radiu Kraków o „poszukiwaniach skarbów” i nie tylko…

1
Paweł Sołtysik prowadzący audycję "Przed hejnałem" oraz Wasz autor...

W dniu dzisiejszym odbyłem krótki wywiad z Pawłem Sołtysikiem prowadzącym audycję pt. „Przed hejnałem” w Radiu Kraków. Było m.in. na temat poszukiwań skarbów w Polsce… ale i nie tylko.

Temat w tej rozmowie co prawda ruszyłem tylko pobieżnie ale jeśli ktoś chce to może się z nią zapoznać poniżej. Do studia zostałem zaproszony jako reprezentant Stowarzyszenia Historyczno-Eksploracyjnego „Galicja”, którego od kilku lat jestem dumnym członkiem. Poruszyliśmy temat legalnego poszukiwania zabytków, współpracy z archeologami, prowadzonych badań w których miałem przyjemność brać udział oraz oczywiście działalności Stowarzyszenia Galicja.

Posłuchajcie więc co miałem do powiedzenia:

Jeśli Wam się coś podobało… lub też nie? to zostawcie stosowny komentarz!

Nie posiadacie jeszcze wykrywacza metali? lub myślicie nad jego zmianą? – koniecznie zapoznajcie się z ofertą naszego sklepu! ..i napiszcie do nas po rabat!

Pewne wykrywacze z najwyższej półki dla początkujących i zaawansowanych… do tego sprzęt do kopaniakoszulkiKUBKImonety i wiele innych – zapraszamy!

1 KOMENTARZ

  1. ustawa została wyreżyserowana przez jednego znanego policjanta z łodzi ,która konfiskuje prywatne kolekcje militari i wszelkiego rodzaju starocie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.