Policja sprawdzając dzikie wysypisko znalazła złotą biżuterię

Złota biżuteria - zdjęcie poglądowe

Dzielnicowi z kłodzkiej komendy sprawdzając zgłoszenia w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa odnaleźli dzikie wysypisko śmieci. Winnego zidentyfikowano i ukarano. W historii nie było by nic dziwnego, gdyby nie to że policja wśród przeszukanych śmieci znalazła złotą biżuterię.

Dzielnicowi z kłodzkiej komendy sprawdzając informacje zgłoszone w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa zlokalizowali nielegalne wysypisko śmieci w pobliżu rzeki Nysa Kłodzka. Kiedy pojechali na miejsce znaleziska, wśród śmieci znajdował się również plecak, w którym znaleźli dwa złote pierścionki.

Przeszukanie dzikiego wysypiska a następnie wywiad wśród mieszkańców sprawiły, że dzielnicowi szybko zidentyfikowali właściciela śmieci i jak się później okazało, przypadkowo wyrzuconej biżuterii o wartości 1.600 zł. Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania 70-letniego mężczyzny, który przyznał się do nieodpowiedzialnego zachowania. Dzielnicowi oddali 70-latkowi zabezpieczoną biżuterię, a także zobowiązali go do posprzątania zaśmieconego terenu. Mężczyzna za swój czyn został ukarany mandatem.

Policja przypomina, że za pomocą aplikacji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa każdy może zgłosić takie dzikie wysypisko czy też inne „zagrożenia w terenie”. Funkcjonariusze zawsze sprawdzają każdy przekazany sygnał. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa nie służy natomiast do oznaczania interwencji wymagających natychmiastowej reakcji. Wtedy należy kontaktować się na numer ratunkowy.

Pochodzące z legalnego źródła SREBRNE MONETY jak i preparat do ich czyszczenia znajdziecie w naszym sklepie!

Sprzęt do kopaniakoszulkiKUBKImonety i wiele innych – zapraszamy!

Najlepsze i najtańsze wykrywacze metalu na początek jak i dla profesjonalisty! Szukacie wykrywacza? – koniecznie zapoznajcie się z ofertą naszego sklepu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.