Jak poinformował rzecznik prasowy policji z Włodawy wczoraj doszło do zgłoszenia odkrytej w akwenie Jeziora Białego broni. Poszukiwacz z Włodawy, który miał przeszukiwać za zabytkami teren Okuninki znalazł karabin z okresu II wojny światowej.

„Wczoraj, po godzinie 17:00 jeden z mieszkańców Włodawy poszukiwał ukryte lub porzucone zabytki na terenie miejscowości Okuninka. Idąc brzegiem Jeziora Białego zauważył unoszący się na wodzie karabin typu Mauzer pochodzący prawdopodobnie z okresu II wojny światowej.” – poinformował rzecznik policji aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa

Trudno nam trochę uwierzyć w karabiny unoszące się na wodzie, szczególnie jeśli przebywał w niej bardzo długi czas to dawno całe drewno by nasiąkło, a broń też ktoś wcześniej by już znalazł. Być może faktycznie wypłukało karabin z piachu, lub po prostu ktoś go tam niedawno wyrzucił.

Karabin mauser odkryty w Jeziorze Białym fot. KPP Włodawa

Najlepsze i najtańsze wykrywacze metalu na początek jak i dla profesjonalisty!

Deus 2 sklep
Pewne wykrywacze z najwyższej półki dla początkujących i zaawansowanych… do tego sprzęt do kopaniakoszulkimonety i wiele innych – zapraszamy!


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.