Czy 'giełdy staroci’ się odbywają? – Sprawdziliśmy to dla Was!

0
Giełdy i targi staroci Kraków Rzeszów
Giełdy i targi staroci

Od jakiegoś czasu kilka osób zwracało się do mnie z podobnym pytaniem – czy giełdy staroci są normalnie otwarte? Nie znałem odpowiedzi na to pytanie, ale postanowiłem się tego specjalnie dla Was dowiedzieć!

Widziałem, że to pytanie przewija się ostatnio przez grupy tematyczne, sami również się do mnie z nim zgłaszaliście. Jedną z takich osób jest Roman, który pytał o giełdę w Rzeszowie. Specjalnie w celu ustalenia jak to wygląda, po wcześniejszych ograniczeniach związanych z pandemią w ubiegłą niedzielę wybrał się aż z Krakowa do Rzeszowa. Podsyłając swój raport z zwiadu i galerię z kilku wybranych stoisk.

„Giełda Rzeszowska otwarta. Choć jest 1/3 tego wszystkiego co zawsze było. Może przez pogodę, bo ta akurat nie dopisała. Kilka zdjęć udało się zrobić, ale sporo osób nie zgadzało się na zdjęcia” – napisał do nas Romek

Ja natomiast postanowiłem sprawdzić jak teraz wyglądają odbywające się regularnie, w każdą niedzielę, targi pod krakowską Halą Targową. I również przygotowałem dla Was krótką fotorelację z moich zwiadów.

Podsumowując – giełdy staroci i podobne bazary odbywają się podobnie jak wcześniej, ewentualnie z mniejszą ilością kupujących jak i sprzedawców. Jeśli jesteście ciekawi czy w Waszej okolicy odbywają się takie targi i w które dni, to możecie sprawdzić to pod tym adresem w Całorocznym Kalendarium giełd i targów staroci’.

Jeśli natomiast interesuje Was jak bezpiecznie kupować zabytki i starocie na takich giełdach lub w internecie np. na allegro – to koniecznie przeczytajcie nasz artykuł na ten temat!

Pochodzące z legalnego źródła SREBRNE MONETY jak i preparat do ich czyszczenia znajdziecie w naszym sklepie!

Pewne wykrywacze z najwyższej półki dla początkujących i zaawansowanych… do tego sprzęt do kopaniakoszulkiKUBKImonety i wiele innych – zapraszamy!

Najlepsze i najtańsze wykrywacze metalu na początek jak i dla profesjonalisty! Szukacie wykrywacza dla siebie? – koniecznie zapoznajcie się z ofertą naszego sklepu! ..i napiszcie do nas po kod rabatowy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.