Symbol „Polski Walczącej” na odzieży roboczej pracowników na Słowacji!

1
Zdjęcie z hali produkcyjnej na Słowacji z pracownikami ubranymi w Polską odzież patriotyczną fot. Marcin Balon

O całej sytuacji na swoim Twitterze poinformował Marcin Balon. W trakcie wizyty biznesowej na Słowacji odwiedził pewną halę produkcyjną, zauważył tam że wszyscy pracownicy są ubrani w patriotyczną odzież w naszych narodowych barwach wraz z symbolem „Polski Walczącej”. Zapytał więc właściciela dlaczego jego pracownicy są tak ubrani – dowiedział się że to po prostu były najtańsze ubrania jakie był na rynku, dlatego zostały wybrane i posłużyły jako odzież robocza.


Jak się okazuje właściciel nie miał pojęcia co to w ogóle za znak widnieje na tych bluzach. Z jednej strony nie widział bym nic złego w promowaniu naszych narodowych symboli za granicą. Dobrze że jednak w tym wypadku znalazł się ktoś kto mógł to wytłumaczyć. Trudno jednak winić właściciela za trzymanie się praw rynku. Ubrania zapewne musiały mieć jakąś wadę i zostały zwyczajnie sprzedane jako wybrakowane.

1 KOMENTARZ

  1. Ubrania zapewne miały taką wadę, że w Polsce nie znalazły wystarczająco wielu chętnych do zakupu. Z moich spostrzeżeń wynika, że tzw. odzież patriotyczną, najczęściej noszą u nas osobniki niezbyt rozgarnięte. Znam jednego głąba, który symbol Polski Walczącej wytatuował sobie na przedramieniu. Pytam go, dlaczego to zrobił? W odpowiedzi słyszę – A tak… – i głupkowaty chichot.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj proszę swój komentarz!
Tutaj wpisz swoje imię

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.